Глава російської приватної військової компанії (ПВК) “Вагнер” Євген Пригожин заявив в інтерв’ю пропагандистам, що нібито планує балотуватися у президенти України. 

“У мене щойно з’явилися політичні амбіції. Я ухвалив рішення 2024 року балотуватися у президенти України. Конкуруватиму на цій посаді з [попереднім президентом України Петром] Порошенком і [чинним президентом Володимиром] Зеленським. Якщо виграю вибори президента України, то тоді все буде добре”, – сказав він.

Заяви Пригожина прокоментував в ефірі національного телемарафону секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов.

“Він узагалі там заяву зробив, абсолютно дивну заяву як із точки зору людини, яка б мала мозок. Він там кудись збирається балотуватися. Тільки хвора людина [могла таке сказати]. Де президент України – і де ці потвори, які вбивають наших громадян”, – сказав він.

За словами секретаря РНБО, це так само неможливо, як повернення таких людей, як колишній народний депутат України від забороненої зараз в Україні партії ОПЗЖ Віктор Медведчук (зараз він у Росії).

Нагадаємо, раніше Пригожин висловив думку, що якщо найманцям ПВК “Вагнер” доведеться відступити від Бахмута, то ЗСУ зможуть вийти до кордонів РФ, а “можливо, і далі”. “Увесь фронт посиплеться”, – вважає засновник ПВК. За його словами, питання зі “снарядним голодом” у вагнерівців так і не вирішили.