У ЗСУ співвіднесли втрати окупантів та українських воїнів. В росіян вони виявилися набагато вищими, ніж у наших захисників. Крім того, наші захисники продовжують завдавати росіянам вогневі ураження там, де вони того найменше очікують.

Про це розповів речник Східного угруповання військ Ілля Євлаш в етері телемарафону.

Євлаш зауважив, що ЗСУ рухаються вперед значно меншими силами. За його словами, просування наших воїнів відбувається попри домінацію росіян у повітрі.

 «І при цьому всьому противник несе в 7 – 8 разів більше втрат в обороні, аніж ми у наступі», – зауважив спікер.

Він наголосив, що ця ситуація суперечить будь-яким законам військової логіки та воєнного мистецтва.

Також варто підкреслити, що втрати росіян лише на одному з напрямків фронту в Україні за добу склали понад 320 осіб, з них 130 безповоротні.

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Він зазначив, що на Таврійському напрямку триває робота Сил оборони, в результаті якої зокрема за вчорашню добу втрати ворога склали 325 осіб, з них безповоротні — 130, поранені – 194. Одного окупанта взято в полон.

Також було знищено 48 одиниць військової техніки противника, у тому числі: 3 танки, 8 ББМ, 7 артилерійських систем та мінометів, 1 РСЗВ, 14 БпЛА, 15 одиниць автомобільної техніки.

Крім того, знищено 1 склад боєприпасів та 1 інший важливий об’єкт ворога.

Станом на ранок 21 вересня бойові втрати особового складу росіян в Україні з початку повномасштабного вторгнення становлять 274 470 тисяч солдат.