Sector

У зв'язку зі сформованою, критичною ситуацією пов'язаною з ДУК ПС, на підставі їх наказу закликаємо прийти в повну готовність Січеславську відділення РЕВАНШ'а (Дніпропетровську, Запорізьку, Херсонську і Миколаївську області також) відповідно з подіями.

Відповідне звернення знаходимо на офіцінйій сторінці у  ДУК "ПРАВИЙ СЕКТОР" в одній із соціальних мереж, передає Корупція.Інфо

У разі початку роззброєння бійців ДУК ПС, вважати провладних дії антиукраїнськими і зрадницькими з боку можновладців, всіх бійців намагаються роззброїти добровольчі батальйони вважати зрадниками Нації та України.

В разі спроб репресій по відношенню до бійців ДУК ПС і до протестуючих проти роззброєння, діяти відповідно до положень воєнного часу.

У разі виконання провладними структурами вищевказаних дій, закликаємо всіх членів РЕВАНШ'а і лояльних нам громадян самоорганізовуватися, мобілізувати всі свої сили і бути готовими до виїзду до Києва. В обласних центрах залишити тільки координаторів для відправки людей до столиці, і, в разі форсмажорних обставин, на схід.

"Так само закликаємо всі інші обласні відділення РЕВАНШ'а приєднатися до нас" , – йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, це звернення сформоване на основі наказу начальника 1-го відділу розвідки ДУК ПС "Лісника".

5dbHBBuQeyk

 

Новодимо текст наказу: 

НАКАЗВсім командирам ДРГ та РГ 1-го відділу розвідки ДУК ПС привести свої підрозділи у повну бойову готовність. Відкликати бійців з відпочинку, звільнень та небойових відряджень.

У разі спроб владного режиму атак на бази ДУК ПС чи інших спроб роззброїти підрозділи ДУК ПС – діяти самостійно, як при спробі державного заколоту ворогами України. Всіх осіб, що пробують роззброїти підрозділи ДУК ПС чи використовувати насилля до протестантів проти такого роззброєння – вважати заколотниками та державними зрадниками і діяти відповідно законів військового часу.