корабель

Представник генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов повідомив, що в окупованому Криму «зависли» 9 бойових кораблів України та вертоліт Мі-9.

Про це він сказав на прес-конференції, передає новину Корупція.Інфо

«Згідно з офіційними даними, на території Автономної Республіки Крим 35 одиниць кораблів, катерів і суден забезпечення в тому числі й ті кораблі, які є бойовими. Мова йде про корвет «Тернопіль», «Луцьк», «Хмельницький», ракетний корвет «Придніпров’я», корабель управління «Славутич», морські тральщики «Чернігів» і «Черкаси», великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський», підводний човен «Запоріжжя» і низку інших суден і кораблів забезпечення. Також на території Автономної Республіки Крим залишилися дві одиниці літаючого човна БЕ-12 – літак і один вертоліт Мі-9», – уточнив Селезньов.Він розповів, що військові кораблі, які дислокувалися раніше в Севастополі,  і в бухті Куриній, переведені в інші бухти і в даний час їх місце розташування невідоме.

Раніше ми повідомляли, що військову техніку, яка незабаром має бути повернута на материкову частину України, перед відправкою понівечили російські військові.

Нагадаємо, що згідно проведеної напередодні у Криму ревізії Чорноморського флоту, було виявлено 79 кораблів, серед яких 25 – бойові. Виходячи із результатів ревізії, українська влада підготували РФ список майна, яке вона вимагає повернути у першу чергу.