Скандально відома нападками на президента Володимира Зеленського нардеп з фракції Європейська солідарність Софія Федина закликала військовослужбовців, медиків, волонтерів і звичайних українців виходити на акції протесту проти “капітуляції” по всій країні.

Відповідне відеозвернення Федина виклала на свою сторінку в соціальній мережі Facebook.

Під “капітуляцією” нардеп розуміє оголошене з півночі 27 липня 2020 року перемир’я в зоні військового конфлікту на Донбасі.

Федина звернулася до українців і закликала приєднатися до акцій протесту (за місцем проживання) о 19.00.

“Ми будували нашу армію і сьогодні ми готові її захищати. Ви не забороните нам тримати оборону”, – підсумувала нардеп.

У коментарях користувачі Facebook розділилися на два табори. Одні беззастережно підтримали Федину, інші – жорстко розкритикували і її, і лідера ЄС, колишнього президента Петра Порошенка.

“Ви так бравуєте і в ролику і в коментарях. Чому ж ви ще не кидаєтеся в атаку, на кулемети, відвойовуючи Крим і Донбас? Замість цього сидите в спокійному Києві і влаштовуєте дурні пікети”, “Капітуляцію підписав шоколадний барига в 2014 році!”, Порошенко в Бодрумі вже мітингує? А чого це ваш фюрер Петро Мальдівський під час вашого перформансу утік з країни? Чи не новий заколот готується? А він потім скаже: “Я тут ні до чого” “Чому ваш сЦарь с ** бал з країни в такий важливий час [за даними журналістів, Петро Порошенко з родиною виїхав з України на відпочинок до Туреччини – ред]”, – написали вони.