everest3

На честь українського військовослужбовця, депутата Верховної Ради Надії Савченко названа одна з гірських вершин Гімалаїв.

Про це "Громадському радіо" розповів спортивний журналіст Валентин Щербачов, який організовував різні міжнародні заходи в Непалі, повідомляє Корупція.Інфо.

За словами Щербачова, у минулому році він назвав гору на честь героїв України, а зараз непальська влада видала офіційний сертифікат про те, що друга вершина називається Надія. Щербачов пояснив, що Гімалаї – дуже велика і молода гірська система, і там дуже багато безіменних вершин.

"20 з гаком років я вмовляв владу Непалу дати можливість назвати одну з вершин українським ім'ям", – сказав журналіст. Я вже не вважаюся там туристом або альпіністом. Для них я своя людина, вони це зрозуміли і дали мені можливість назвати дві вершини", – додав він.

"Я вибрав дуже красиві вершини. Там приголомшлива панорама, хочеться впасти на коліна і молитися за те, що в світі є така краса", – зазначив Щербачов.

Нагадаємо, 25 травня українську льотчицю Надію Савченко, яку незаконно засудили в Росії до 22 років ув'язнення, вдалося обміняти на російських ГРУшників Александрова і Єрофєєва.