Кандидати в президенти Володимир Зеленський і Петро Порошенко в п'ятницю, 5 квітня, здають аналізи.

Це – одна з умов проведення дебатів, які шоумен виставив чинному президенту, щоб "довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів".

Опонентам не вдалося домовитися про єдине місце проведення цієї процедури. Порошенко днем раніше запросив Зеленського здати аналізи в медпункті Національного спорткомплексу Олімпійський у Києві. Однак Зеленський, який запропонував провести дебати на головній спортивній арені України, вважає за краще клініку Євролаб. За словами спікера його штабу Дмитра Разумкова, в ній результати аналізів будуть об'єктивними.

Зеленський і Порошенко вийшли до другого туру виборів президента, набравши відповідно 30,24% і 15,95% голосів виборців. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Станом на 7:58 Зеленський вже здав аналізи – відео

Перед процедурою він сказав, що "нічого не боїться".

"У мене ще ніколи не було прес-конференції з приводу аналізів. Здав кров, всю кров з мене викачали, але, слава богу, в мені її багато. Це буде глибокий аналіз, через три дні ми отримуємо результат на електронну пошту. Всім його покажемо, все офіційно", – заявив Зеленський.

На питання, чому кров не можна було здавати на НСК "Олімпійському", кандидат у президенти відповів, що там немає лабораторії. "Ніхто не знає про існування там (на стадіоні – ред.) лабораторії", – пояснив він.

Лікар повідомив, що результат експертиз буде готовий через три дні. 

Очікується, що Порошенко буде здавати аналізи близько 9:00.