Вони втекли із країни, але живуть вільно та ні в чому собі не відмовляють. Ніхто з них не засуджений, а їх справи в генпрокуратурі досі припадають порохом.

Одіозний міністр та один з найближчих соратників Януковича Олександр Клименко на початку 2014 року тікав із країни разом із Пшонкою. Сьогодні він веде бурхливу публічну діяльність та розкручує власну політичну силу "Успішна країна", щоправда дистанційно з Росії.

Клименко готує плацдарм для повернення в Україну. Регулярно випускає міні-сюжети, де розкриває корупційну діяльність Державної фіскальної служби та запевняє, що при ньому такого не було. Нещодавно він домігся скасування усіх санкцій проти нього, тому зараз готується до повернення на Батьківщину.

Не гірше живеться і так званому "гаманцю сім’ї" Юрію Іванющенку. Він подорожує світом та на повну насолоджується життям. Про це свідчать фото з Instagram його доньки. Зараз соратник Януковича перебуває в Монако, але шукати чи затримувати екс-депутата в Інтерполу тепер немає підстав. Санкції проти нього теж скасували.

Ще одна людина Януковича — Андрій Портнов теж переміг український суд та домігся скасування санкцій. Своє місцезнаходження приховує, однак веде активну публічну діяльність в інформаційному просторі.

Скандальний адвокат Олена Лукаш знову займається юридичною діяльністю, проте тепер надає безкоштовні інтернет-консультації. Між тим вона активно роздає інтерв’ю та відверто демонструє, що тікати нікуди не збирається. Справи проти Лукаш у прокуратурі то зупиняють, то поновлюють.

Більше — дивіться у новому випуску ЦРУ.

Джерело: 24 канал