Харківська фірма "Паркінг+", яку пов’язують з близьким бізнес-оточенням Геннадія Кернеса, системно отримує сотні мільйонів гривень з держбюджету. Фірма спеціалізується на ремонтах доріг.

Понад 900 мільйонів гривень – саме стільки, за підрахунками членів Харківського антикорупційного центру, фірма "Паркінг+" отримала за 8 років свого існування.

В Антикорупційному центрі впевнені, що підприємство виграє мільйонні тендери з легкої руки харківських посадовців. Адже засновники "Паркінг+" – це колишні або нинішні партнери Геннадія Кернеса, Михайла Добкіна та наближених до них осіб.

Одним із власників "Паркінг+" є Галина Давидова. В 2008 році вона разом з Ольгою Солоп була співзасновником житлового кооперативу "Тріумф", якому міськрада безкоштовно виділила майже 2 гектари землі. А потім на цій території з незрозумілих причин з’явилася резиденція відомого нардепа Михайла Добкіна.

Ще одна фігура у справі "Паркінг+" – В'ячеслав Блінкін, який з дружиною Володимира Чумакова є співзасновником фірми "Укрбудмонтаж".

Володимир Чумаков, в свою чергу, обіймає посаду директора департаменту шляхового господарства, а також є радником Геннадія Кернеса з питань ЖКГ. До 2010 року він входив до переліку засновників фірми "Паркінг+" та був її директором.

Харківські активісти розповіли, що "Паркінг+" у місті витіснила майже всіх конкурентів зі сфери дорожніх робіт. Офіс компані знаходиться на вулиці Диканівській, 51. Виявилося, що комунальний замовник і його комерційний підрядник розташовані за одною адресою.

Джерело: Слідство.Інфо