"Страна" відвідала екс-президента Грузії через рік після того, як його позбавили українського громадянства і дізналася, що зараз Саакашвілі думає про Порошенко.

Раніше, Тимошенко заявляла, що Порошенко готує план скасування виборів президента, наприклад, через ескалацію конфлікту на Донбасі. Чи вірите в цю версію або в іншу, як він може уникнути виборів, щоб не програти? – запитала кореспондент " Страни"

Я вірю в те, що Порошенко здатний на все, і, можливо, у Юлі більше інформації. І те, що він буде домовлятися з чортом і з Путіним, аби втриматися біля корита, це однозначно. Якщо Порошенко потрібно буде злити частину території для перемоги на виборах, він це зробить. Він закриє очі на злочин. А якщо йому самому доведеться скоїти злочин, він це зробить. Порошенко не боязкий. Він у своїй мерзенності залишається сміливим.

– Коли вас призначили, багато хто почав обговорювати історію ваших взаємин. Тоді вас називали другом Порошенко зі студентських пір. Ви дружили? – запитала журналіст.

-Ні. У нас було багато спільних друзів і знайомих, але реально це людина, яка тоді цікавився тільки грошима. А я грошима не цікавився, у мене були заможні батьки, бабуся з дідусем, вони надсилали мені гроші, і я не потребував. Порошенко був бізнесменом, він не вчився, а заробляв. І не відрізнявся охайністю в бізнесі, обманював і "кидав" людей.

Екс- президент Грузії акцентував увагу на тому, що Порошенко кидав бізнес партнерів.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

– Всюди – від відеосалонів до комп'ютерів. У нього був відеосалон на Ломоносова, де вони крутили "Еммануель-2". Великий бізнес. Ми всі ходили до нього в салон. Порошенко повинен сидіти і спілкуватися з прокурорами і слідчими. Він кримінальний злочинець, відповідальний не тільки за смерті багатьох тисяч людей в "котлах", а і в тисячах смертей через бідність, в еміграції. Але, головне, Порошенко – це вбивця надії. Він убив час, і це можна пробачити. З ним нема про що розмовляти. Він ніхто. Як тільки він перестане бути президентом, його не прийме жодна з країн або видасть його моментально. В Америці його можуть посадити, як Лазаренка, тому що ФБР завела на нього папку справ.

Крім цього зазначив Саакашвілі, навіть Порошенко не вірить в свою перемогу. Він себе нагнітає.

Також Саакашвілі розопвів, що , Порошенко сказав одному моєму американському другу:

 "Саакашвілі весь час сидить на коксі. Ти мені віриш? Я точно знаю. Подивися йому в очі. Саакашвілі нюхає кокаїн", – цитує Саакашвілі американського друга. – Це Порошенко! Президент! Дебіл! Бреше, і каже, що у нього є точна інформація, причому він точно знає, що я ніяких наркотиків не вживаю. У мене в тюрмі кров три рази брали. Їх це дуже цікавило.