Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів про кримінальні провадження, розслідувані антикорупційними органами щодо "Укрзалізниці"

Про це він розповів в ефірі "112 Україна", передає Корупція.Інфо

"Підозр директору "Укрзалізниці" Балчуну немає. Є ряд проваджень, що стосуються "Укрзалізниці" в цілому. Це різні напрямки: закупівлі різних товарів і послуг, у нас є зараз на фінальній стадії "справа болтів і гайок", які закуповувалися за надвисокою ціною, є інші провадження. По залізниці робота і для нас є, але ми не можемо тут собою замінити Мінінфраструктури", – сказав Холодницький.

"Якщо в галузі є порушення, то є контролюючі ревізійні комісії, яких багато і в УЗ, і в Міністерстві (інфраструктури, – ред.), які повинні реагувати на порушення для того, щоб їх не допускати… Враховуючи те, що є ряд проваджень з тих питань, значить десь контроль не діє, тому що НАБУ, САП – ми працюємо з наслідками. Не ми відповідальні за тендери, не ми проводимо ці тендери. Але вони до сих проводяться і реакції на це чомусь немає", – зазначив він.