fgh

Правоохоронці затримали в Донецькій та Луганській областях чотирьох спільників терористів. Про це інформує прес-центр СБУ, передає Корупція.Інфо.

Перший зловмисник виявився інформатором терористичної організації «ДНР».

«Упродовж тривалого часу він передавав бойовикам інформацію про місця дислокації,  маршрути переміщення військової техніки та особового складу підрозділів антитерористичної операції. Використовуючи його дані, терористи неодноразово обстрілювали позиції українських бійців», – йдеться у повідомленні.  Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій) Кримінального кодексу України.

Також співробітники СБ України затримали мешканця Луганщини, який телефоном та через соціальні мережі передавав терористам «ЛНР» інформацію про місця дислокації та переміщення військовослужбовців Збройних сил України на лінії бойового зіткнення. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) ККУ.

Одразу двох поплічників терористів затримали оперативники спецслужби у Краматорську.

«Один із них під час окупації міста охороняв захоплене приміщення міськради, чергував на блокпостах та перевіряв документи і автотранспорт громадян», – зазначають у СБУ. Інший, згідно з текстом, – надавав бойовикам транспортні послуги, власним авто перевозив їх містом, доставляв продукти та цигарки. Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.