У Броварах Київської області правоохоронці попередили умисне вбивство жінки з донькою на замовлення колишнього чоловіка.

Правоохоронці провели спецоперацію по інсценуванню вбивства двох жінок з Броварів, щоб вийти на групу замовників злочину. Групу зловмисників затримали в порядку ст. 208 КПК України.

«Затримали чотирьох підозрюваних в організації замовного вбивства двох жінок, життя яких оцінили в 50 тисяч доларів США. Спецоперація закінчилася вдало – мати і дочка залишилися живі. Замовником виявився колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові суперечки щодо поділу майна після розлучення. Переслідуючи корисливу мету, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини і її дочки, діючи в змові з уже своєю третьою дружиною, замовив і проплатив вбивство (50 тисяч доларів США)», – відзначили в поліції.

Для попередження злочину правоохоронці вирішили інсценувати злочин. Доказом “ліквідації жертв” стали постановочні фото. Також оперативники оприлюднили інформацію в ЗМІ про зникнення жінок.

Затримали організаторів у власному помешканні, а посередника на одній із вулиць Броварів.

За місцем проживання та перебування проведені санкціоновані обшуки, під час яких виявлено та вилучено: сім-карти операторів мобільного зв’язку та мобільні телефони, банківські картки, частина коштів, якими розраховувалися за вчинення замовного вбивства. В даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 14 п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України триває.

Слід зазначити, мати Надія Головач і її 31-річна донька Юлія Зайковська зникли на шляху з Броварів до Києва. Пізніше правоохоронці на території Броварського району виявили їх автомобіль Toyota Rav4.