Cтрашний випадок стався на набережній Єнісею в Красноярську. Спочатку хлопець і дівчина цілувалися на перилах мосту, а потім впали. В ТЦ «Галерея Єнісей» поки що відмовляються надати відео з зафіксованим нещасним випадком, яке у них є. Співробітники ТЦ, однак описали побачене словесно.

На відео зафіксовано, як молода пара спочатку обіймається на лавці. Потім хлопець несе дівчину до мосту, до перил – вона обняла ногами чоловіка, обхопивши за талію.

Він посадив на перила свою кохану, пара почала цілуватися, однак в якийсь момент дівчина почала втрачати рівновагу і впала. Хлопець кинувся слідом за дівчиною.

За станом на даний момент пошуки тривають, але поки безуспішно. Були обстежені акваторія Єнісею від причальної стінки до Вантового моста, а також основне русло річки до Жовтневого мосту. Пару не вдалося знайти ні у воді, ні на березі. Рятувальники продовжують пошуки.

Нагадаємо, тіло 70-річної львів’янки три місяці лежало у морзі Дрогобича, і досі ніхто не спохопився до покійної бабусі.

За інформацією, жінка ще 6 серпня потонула в озері в селі Модричі неподалік від райцентру. Проте до цих пір ніхто з родичів не заявив про зникнення пенсіонерки.