Генеральний прокурор України Юрій Луценко обіцяє особисто контролювати використання конфіскованих з "общаку Януковича" коштів. Про це він сказав на брифінгу, – передає Корупція Інфо

Популярне: ШОК!!! Нардеп Аронець розповів страшну таємницю Парубія, на таке мало хто наважився б…

 

 "Як тільки уряд і парламент ухвалять рішення про національні програми, в які будуть інвестовані ці кошти, я особисто збираюся взяти участь в максимальному контролі за їх використанням. Прокуратура зробить все необхідне, щоб ці кошти від першої до останньої копійки прийшли до матеріального результату", – сказав він.

Також Луценко поділився своїми міркуваннями щодо того, куди спрямувати конфісковані гроші. "

Мені здається, що і уряд, і парламент повинен підтримати використання цих коштів на життєво необхідні для нашої країни потреби ЗСУ, а також визначитися з однією або двома серйозними соціальними програмами. Наприклад, повне переоснащення медичних закладів України сучасною технікою та автомобілями швидкої допомоги.

Або будівництво автостради, яка поєднала б схід і захід, північ і південь країни. Або вкладення в освіту, майбутнє України, коли сільські школи стануть давати якісну і доступну освіту для нашого майбутнього", – сказав генпрокурор.