У фракції “Слуга народу” готові утричі збільшити виплати лікарям, які захворіли або померли від коронавірусу COVID-19, аби перехопити ініціативу у “Європейської солідарності”.

Про це йдеться в скріншотах листування інформаційного каналу “Слуга народу” в Telegram, які оприлюднило видання “Цензор.Нет”.

У них йдеться про те, що глава СН Давид Арахамія обурений тим, що “слуги народу” погодилися на позачергову сесію Верховної Ради за ініціативою лідера ЄС Петра Порошенка.

“На останній сесії люди Петі ходили і збирали підписи, частина наших людей повелася на їх провокацію і теж дала підписи. В результаті вперше в наше історії Петя без нас зміг зібрати позачергову сесію із законом про коронавірус. Там популізм. Якщо лікар захворів, то отримує 100 неоподатковуваних мінімумів. Якщо лікар помер – отримує 750 нмд”, – сказано в листуванні.

Зазначається, що “Слуга народу” зареєструвала альтернативний законопроект.

“Щоб не віддати Петі в руки ініціативу, ми зареєстрували альтернативний законопроект, в якому: якщо лікар помер від коронавірусу, ми прирівнюємо його до смерті військовослужбовця на передовій з усіма виплатами; якщо лікар захворів і протягом календарного року отримав будь-яку ступінь інвалідності – то держава виплачує йому не менше 300 нмд”, – пише Арахамія.

Глава фракції СН додав в кінці: “Сподіваюся, наші колеги, які підписали цю хе*ню, будуть наступного разу обачнішими і не будуть від Петі підписувати нічого”.

У той же час телеграм-канал Легітимний пише, що скоро Офіс президента заборонить партійні чати, через такі зливи інформації.

“Наше джерело з Офісу Президента повідомляє, що ОП скоро заборонить загальні партійні чати Слуги народу в месенджерах. Також заборонять обговорювати в месенджерах важливу партійну інформацію. Джерело пояснює, що така думка вже давно ходить в ОП, тому що всі втомилися від постійних зливів і зашкварів.

Хочуть повернутися до старої доброї традиції обдзвонювати особисто кожного нардепа і проводити бесіди «роз’яснення» з ними. Для цього будуть спеціальні пару чоловік, які будуть доносити думку ОП до кожного нардепа”.