У мережі розповіли історію військового Збройних сил України Сергій Бурдова із Нікополя, передає Корупція.Інфо

Чоловік пішов служити в армію, аби зібрати гроші на лікування матері, йдеться у сюжеті Радіо Свобода.

Одразу після школи молодий чоловік вступив у лави ЗСУ. Перше бойове хрещення пройшов у Мар'їнці, коли йому виповнилося всього 18. Нині він воює поблизу Авдіївки.

Сергій розповідає, що його вибір свідомий і він давно змирився з усіма можливими ризиками. Піти воювати на Схід хлопця спонукала не лише любов до Батьківщини – Сергій залишився єдиним годувальником для своєї сім'ї.

У хлопця хвора мати, якій весі час потрібно вживати таблетки, аби хоч трохи продовжити життя. А ще вдома Сергія чекає молодша сестра, якій всього лише 11 років.

Нагадаємо, раніше в мережі розповіли зворушливу історію про бійця АТО з Тернопільської області, який вирішив написати власну книгу про пережите на війні. 

Популярне: "Петре Олексійовичу, а де ви лежите на цьому фото?": Відомий журналіст висміяв Порошенка у Мережі

Доброволець Петро з позивним "Патрік" пише книгу про російсько-українську війну, де розповідається про події 2014-2016 років. Боєць повідомив що книга за жанром – військовий детектив про групу розвідників. 

"Патрік" вирішив написати її, бо хотів детальніше розповісти про емоції, які переживають хлопці, коли вони на передовій.