Сайти, телеканали, підконтрольні Порошенку, переповнені публікаціями про Коломойського.

Санкції щодо Ігоря Валерійовича цілком підтримують. Електорату намагаються втюхати, що наїзд американців на Коломойського не обійшовся без втручання “сивочолого гетьмана”.

Про це у своєму Телеграмі пише народний депутат України III, VI, VII скликань, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Віталій Журавський. Подаємо його слова без змін: 

“Порохоботи” зі шкіри пнуться, переконуючи, що це не тільки покарання одного з одіозних олігархів, а “червона картка” самому Зеленському, який щедро користувався фінансовою та медійною підтримкою Коломойського.

По-перше, така риторика не може суттєво поліпшити рейтинг Порошенка. Усі добре пам’ятають, хто свого часу призначав Коломойського головою Дніпропетровської області і ставив за приклад іншим результати його роботи.

По-друге, Петрові Олексійовичу не варто так радіти. Реалізація глобального плану Заходу з деолігархізації України не може не обнулити всіх сумнівних політичних і матеріальних активів п’ятого президента.

Особливого ставлення до будь-кого з олігархів, переконаний, не буде.

Трилер триває…

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.