Сьогодні, 12 серпня, Устимові Голоднюк, наймолодшому ангелу Небесної сотні виповнилося б 24 роки

Про це нагадав батько героя Володимир Голоднюк на своїй сторінці в Facebook.


“Син, сьогодні тобі повинно бути 24, але назавжди залишиться лише 19. З Днем народження Устиме!”, – написав батько.

Тоді, в той фатальний ранок, 20 лютого 2014 року, молодий хлопець на відео в блакитний ООНівській касці біг по вулиці Інститутській разом з іншими хлопцями з народної самооборони. І ось якусь мить, і він лежить серед убитих. Куля потрапила в голову і пройшла крізь каску. А хлопець лише хотів допомогти забрати пораненого.

Його смерть тоді потрясла всю Україну.

«Не хвилюйся так, ми переможемо», – ці слова були останніми, які почула двоюрідна сестра Устима.

Тому в день народження героя, “сонячного хлопчика” Устима Голоднюк українці в соцмережі пишуть слова підтримки, подяки та привітання.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

“Друже Устиме, з Днем народження. Твоє життя на землі таке було коротке, але слід який ти залишив та пам‘ять – вічна. Вклад у наше життя більший ніж у багатьох старших людей, які прожили набагато довше. Щиро вірю що тепер знаходишся у вічності з нашим Господом”, “З днем нарождення хлопчик- Герой! Ми тебе завжди пом’ятатимуть!”, “Це ненормально, це злочин проти майбутнього. Він мав жити, згинути мала система.

Царство Небесне душі Устима”, “З Днем народження, сонячний хлопчик! Вічна пам’ять! Царство небесне”, “З днем народження УСТИМЕ , дякуємо тобі за патріотизм,ти зробив більше ніж інша людина за довге життя,вдячність і шана батькам за сина який є прикладом для нас”, Спочивай з Богом, вірний син України! Низький уклін тобі і твоїм батькам, що виховали такого сина”, –  пишут украинцы.

Нагадаємо, Небесна сотня в труні перевернувся: мережа кипить через легалізації «тітушок»