Новий львівський креативний ресторан, який начебто кілька тижнів тому відкрився в місті, наробив чимало шуму в мережі – обговорення, суперечки щодо заборони фотографувати, засекреченої адреси…

Насправді ж з'ясувалося, що це лише майстерний експеримент агентства Golova Agency, йдеться на сторінці агентства в соцмережі Facebook, повідомляє Корупція. Інфо

«За останній місяць ви неодноразово бачили репости, лінки про« Першу львівську хвойдарню ». Прийшов час зізнатися – це наш проект. І зараз ми все про нього розповімо. Це Діджитал-арт проект агентства рішення складних завдань Golova Agency. «Перша львівська хвойдарня» – повністю віртуальний проект, який існує в Facebook, ЗМІ та в наших з вами головах », – йдеться в повідомленні.А виникла ідея «відкрити» таке «заклад» спонтанно – за столом хтось пожартував, мовляв, як би називався будинок розпусти у Львові? «Перша львівська Хвойдарня», – відповів співрозмовник. «А давайте реально зробимо і розкрутимо такий заклад?». Тому зробили і розкрутили.

Автори «Хвойдарні» стверджують, що все вдалося лише тому, що «суспільство в гонитві за унікальністю готове йти в заклад, якого не існує і який сповідує сумнівні цінності», адже результат вразив їх самих: на «відкриття» закладу побажали прийти 470 осіб, за день на сторінку «Хвойдарні» в соцмережі підписалися понад тисячу осіб, в ЗМІ з'явилося понад 100 публікацій, а за місяць охоплення сторінки «хвойдарні» перевищив 192 тисячі користувачів.

І ніхто навіть не задумався, чому на сторінці закладу в Facebook немає ні фотографій (навіть з відкриття), ні адреси її не знає ніхто).

Вчора, 13 грудня «Перша львівська Хвойдарня» урочисто «закрилася». Але її творці зізнаються, що мають на думці ще безліч таких проектів.