Колишній депутат Олег Царьов, недавно скаржився на окупантів в Криму, які відбирають у нього санаторії, схоже, залагодив проблеми з нерухомістю. На торгах в Криму Царьов викупив два алуштинських пансіонату «Дніпро» і «ХІІТовец». Сума угоди склала 160 млн рублів (65 млн гривень).

Санаторії в окупованому Криму Царьов взяв в оренду у 2015 році. Вклавши гроші в ремонт об'єктів і почавши роботи з реконструкції, Царьов був вкрай обурений, коли в квітні 2019 року окупаційна адміністрація Криму вирішила виставити об'єкти на торги. Екс-депутат заявляв, що його обдурили, а листи в інстанції і спроби судитися виявилися безуспішними.

Тепер, як повідомляють російські «Примітки», Цареву вдалося викупити нерухомість. За «ХІІТовец» організатори торгів просили 60,4 млн рублів, за «Дніпро» – 99,9 млн руб. Крім будівель, в лот входили інвентар, обладнання, техніка та інші товарно-матеріальні цінності санаторію.

Переможцем торгів визнано ТОВ «Ветеран» з Ялти, директором якого є Ніна Царьова (мати екс-депутата), а засновником – сам Олег Царьов. У планах нового власника – об'єднати дві здравниці в одну і назвати її «Феодора».

Нагадаємо, Царьов, що втік з України в Москву, пізніше отримав від окупантів цінне майно в Криму – дитячий санаторій «Ай-Тодор», що розташовується в колишньому маєтку князя Михайла Романова.