Ольга Байбородіна зізналася, що це вона розвісила фото дочки з депутатом-радикалом на Манхеттені, передає Корупція.Інфо

Останні кілька днів не вщухає загострення пристрастей з приводу народного депутата Сергія Рибалки з "Радикальної партії" і його дівчини Анастасії Байбородіної, яка в День народження отримала в подарунок трансляцію своїх фотографій на Таймс-сквер у Нью-Йорку.

8 грудня центрі Манхеттена на одній із будівель показували фотоколажі Анастасії з Сергієм. Природно журналісти припустили, що такий дорогий і романтичний подарунок міг зробити дружині тільки люблячий чоловік Рибалка.

Однак, Анастасія уточнила, що цей дорогий подарунок їй зробила мама. І ось Ольга Байбородіна нарешті прокоментувала те, що відбувається підтвердивши, що це вона замовила трансляцію знімків, а не її зять.

Ми вже писали про те, що Ольга Байбородіна, мама Насті – широко відома у вузьких колах. Вона єдиний експерт з жіночого водіння в Україні. Саме вона створила відому мережу шкіл "Автоледі", де жінки-інструктора навчають представниць прекрасної статі водити автомобілі по місту.

Як розповіла Ольга журналістам ТСН – білборд – це її ідея, а реалізувати задум допомогло одне туристичне агентство. За таке оригінальне привітання жінка заплатила, за її словами, близько 47 тисяч гривень.

"Це не Сергій Рибалка, це я їй зробила подарунок. Взагалі не знаю, що це за статті з'явилися незрозумілі. У мене є всі документи від агентства, в якому я замовляла. Навіть не розумію, в чому тут" буча ". Вона поїхала в Америку, і я дуже хотіла її красиво привітати. вона у мене єдина дочка, чому я не можу дозволити собі такий сюрприз зробити. Тим більше, що вона завжди святкує день народження в родинному колі, з друзями, а тут вона була далеко, тому народилася така ідея. Це була спонтанна ідея, оскільки не було відомо, чи поїде вона. Я б уквально за кілька днів це організувала ", – розповіла Байбородіна-старша.Як ми вже писали, Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії" негайно відреагував на публікації про те, що його соратник зробив такий дорогий подарунок своїй цивільній дружині. Він був вкрай обурений і заявив, що "розміщення моїм колегою Сергієм Рибалкою відеобордів в Нью-Йорку – це повна дурість. І дуже погана реклама для нашої команди, я про таке не просив! Коли ти публічна людина – повинен завжди думати про наслідки своїх дій . Пропоную Сергію визначитися чим далі займатися: понтоваться перед своєю дівчиною, або працювати на Україну в моїй команді! ".

Можливо, саме тому кмітлива теща Ольга вирішила допомогти своєму зятю Сергію, щоб не руйнувалася його політична кар'єра.

Нагадаємо, що Сергій Рибалка, за даними ЗМІ, є одним зі спонсорів "Радикальної партії". Належать нардепу і його близьким родичам підприємства виробляють насіння під відомою маркою SEMKI, сухарики FLINT і товари для будинку – мило, серветки.

Рибалка був офіційно одружений. Чотири роки тому він розлучився. Від цього шлюбу є дочка на ім'я Роксолана.

З Анастасією Байбородіна політик зустрічається більше двох років і вона називає його "своїм цивільним чоловіком".

 

 

 

 

Популярне:  “Раніше я її тільки любив, а зараз…”: Юрій Луценко відверто про стосунки з дружиною та її політичну кар’єру