До журналістів інформаційного агенства «Корупція Інфо» надійшло спростування голови Личаківського районного суду м. Львова п. Гирича, про якого була написана стаття на нашому сайті, в рубриці «Золотовалютні чиновники», що власником будинку в якому він проживає є його дружина. На в’їзді в будинок є ініціали «Г.С».

        Також він вказує, що автомобіль марки Land Rover модель  Freelandar 2, придбаний ним в 2013 році у кредит.

         У так званому спростуванні п. Гирич зазначає, що раніше викладені статті є замовними, ініційовані однією із сторін у цивільній справі, яка в такий спосіб намагається тиснути на нього, як суддю. І відверто погрожує журналістам інформаційного агенства «Корупція Інфо» притягнути їх до кримінальної відповідальності за тиск на суддю. А ми вважаємо це відвертою  брехнею чинновника, який не уявляє життя без свого крісла.

          Пан Гирич зазначає, що в період із 2007 року по 2010 рік діяльність його як судді первіряли «посіпаки Януковича» і він нічого не боїться. А ми додаємо, що із 2007 року по 2010 рік Президентом України був Віктор Андрійович Ющенко і почали проростати перші паростки демократії в суспільстві. А Янукович був обраний на пост Президента України лише у 2010 році,  А з 2010 по 2014 р. пан Гирич успішно працював та брав кредит на елітне авто Land Rover модель  Freelandar 2 ціною в 39 тис. долларів. І ніяки «посіпаки Януковича» його не звільнили, тобто п. Гирич хоче подати себе як «борець» з режимом Януковича, що є просто смішно.

             Ми як журналісти інформаційного агенства «Корупція Інфо» хочемо пояснити п. Гиричу, що його погрози в подачі позову до суду є звичайним способом захистити себе та  уникнути люстрації. Та додаємо йому як правнику витяг із Закону України «Про очищення влади» та Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади на органів місцевого самоврядування в Україні  засобами масової інформації". jo

jo

 jo  jo

Також повідомляємо, що ми готові зустрітися з ним у суді який поки що "його", та не чесних на руку його колег, але скоро, як сказав Президент України, Петро Порошенко, він знайде 9000 нових та чесних судей так, що недовго лишилося терпіти корупційне судочинство. А також від себе додаємо, що ми неполишимо фігуру судді Гирича і проведемо ретельні розслідування його діяльності та звернемося до Президента України, депутатів Верховної ради України, міністра юстиції України з метою проведення люстрації судді Гирича та проведення перевірки незаконного тиску на ЗМІ даним суддею.

     А на завершення пане суддя дайте людям відповідь: ініціали "Г.С." на паркані квартири розміром 242 кв. м. У центрі славетного міста Лева – це Гирич Сергій, Гирич Світлана чи можливо Голова суду?

mzvi5ky0GHc

 

Автор: Марвін