Стали відомі подробиці жорстокого злочину із знайденими в ставку людською головою та розчленованим тілом у лісі, пише газета “Експрес”. Ми писали про знайдену в сільському ставку сумку з людською головою та закопані неподалік у лісі розчленовані рештки тіла.

Правоохоронці з’ясували не тільки особу вбитого, а й вирахували підозрюваного в жорсткому злочині. Душогуба затримали в Одесі. Ним виявився 37-річний односелець загиблого.

З’ясувалося, що вбивство в селі Іванківці сталося ще в грудні минулого року. 34-річний загиблий свого часу перебував у цивільному шлюбі. Але полюбляв випити й на декілька місяців зникав із дому. Після чергового такого “загулу” жінка знайшла собі іншого, колишнього зека. І все б нічого, якби не зійшлися якось ці кавалери однією компанією за столом.

“Після декількох перехилених чарок між чоловіками на грунті ревнощів виникла суперечка, під час якої зловмисник схопив металеву кочергу та з усієї сили побив свого опонента. Потім прив’язав до ліжка й перерізав йому горло, — розповідає начальник Старосинявського відділення поліції Василь Шкіндюк. — Щоб замести сліди злочину, закопав тіло за сараєм.Проте постійно не давала спокою думка, що труп почне розкладатися, сусіди почують запах і вбивство розкриють. Згодом тіло відкопав і порубав на шматки сокирою. Голову заховав у господарську сумку, яку викинув у місцевий ставок. Тулуб з кінцівками пофасував окремо в пакети й закопав у лісосмузі. Щоб людських решток випадково не вирили звірі, зверху поклав здохлого собаку й присипав землею.

Декілька місяців мати загиблого сподівалася, що син повернеться додому після чергового загулу. І лише в травні повідомила в поліцію. Можливо, правоохоронці до цього часу розшукували б безвісти зниклого, якби сільські дітлахи не дістали зі ставка сумку з відрубаною головою.

Зараз підозрюваний перебуває під вартою. За умисне вбивство йому загрожує 15 років позбавлення волі. Водночас з’ясувалося, що свідками кривавої розправи були молодичка, за яку, власне, посварилися чоловіки, та її знайома. Їх ступінь вини в приховуванні злочину визначить суд.