У Миколаєві 30-річна жінки задушила новонародженого. Про це повідомляє Politeka. 

Анастасія Скоріченко ретельно приховувала вагітність від мами і двох дочок – 5 і 8 років, з якими проживала. Сім'я вважалася благополучною, але під час останньої вагітності Анастасія зловживала спиртними напоями. 

В ніч у неї відійшли води, але жінка була п'яна. Вона вийшла на балкон, де і народила недоношеного хлопчика – його вага була менше двох кілограмів. 

Після цього жінка перерізала пуповину і задушила малюка. Поки її доньки спали в своїй кімнаті, жінка завдала дитині манікюрними ножицями 22 рани в області шиї, живота, грудної клітки і кінцівок. 

На наступний день вона викинула труп сина в сміттєвий контейнер. Жінка думала, що її злочин залишиться непоміченим. Але мертве немовля знайшли, вирахували матір і затримали. Розслідування і суди тривають уже майже рік. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На останньому засіданні прокурор озвучив результати експертизи, які показала в крові немовляти алкоголь. Неможливо тільки встановити від чого помер новонароджений — від задухи або колотих ран. Психіатричне обстеження показало, що підсудна абсолютно здорова, і вбивство продумала заздалегідь. 

Анастасія в суді вину визнала, але заявила, що вбивство сталося випадково і ненавмисно. Жінка ризикує провести за гратами від десяти до п'ятнадцяти років або довічно.