Синоптики прогнозують суху і сонячну погоду протягом всього дня. У понеділок, на думку синоптиків, українців очікують хороші погодні умови. На всій території країни очікується суха і сонячна погода з мінливою хмарністю. Температура повітря залишиться такою ж прохолодною, йдеться в прогнозі погоди.

За даними синоптиків, у понеділок очікується суха і сонячна погода, яка буде визначати весь наступний тиждень. Над усіма областями України буде антициклон, який дозволить трохи прогріти повітря. Опадів не очікується.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Тим не менш, у більшості областей буде домінувати холодна вітряна погода. На заході країни вдень очікується температура близько +19… +24 градусів Цельсія. У центральній Україні стовпчики термометрів покажуть до +19… +21 градуса тепла. У південних областях нашої країни буде +20… +22 градуси тепла. На сході країни температура буде трохи нижче – +19… +22.

Найхолодніше буде на Півночі України: там рівень тепла в денний час буде відштовхуватися від +18 градусів. А вночі стовпчики термометрів опустяться до мінімальної позначки +7 градусів Цельсія.