В Україні планують скасувати всі податки на імпорт електрокарів

У такий спосіб міністерство інфраструктури хоче подбати про екологічну безпеку українців, – Корупція Інфо

Популярне: ЦЕ НІЗАЩО НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ! Названо найкращий день у 2017 році, який принесе усім УДАЧУ!

Міністерство інфраструктури до 2020 року планує отримати частку електромобілів в загальних продажах авто в Україні на рівні не менше 15%, повідомляє прес-служба відомства.

Головною метою міністерства є перетворення України в хаб по виробництву високотехнологічної продукції, до якої належать, зокрема, сучасні електромобілі та інфраструктура для обслуговування цих машин.У міністерстві зазначили, що вони хочуть надати українцям можливість придбати екологічний транспорт, замість того, щоб змушувати їх сідати за кермо старих машин, експортованих з Європи через невідповідність екологічним нормам.

«Для стрімкого розвитку ринку ми плануємо тимчасово, до 1 січня 2023 року звільнити від ПДВ імпорт електричного транспорту, а також зарядних станцій. Також ми звільняємо такий транспорт від сплати акцизу. Тут ми не торкаємося електробусів, оскільки це єдиний, крім тролейбусів, вид колісного електротранспорту, який ми хоч і повільно, але ми робимо в Україні», – зазначив очільник міністерства інфраструктури Володимир Омелян.

До 1 січня 2028 року планується скасувати імпортний ПДВ на комплектуючі до електротранспорту та зарядні станції.

Як повідомили в міністерстві, на цьому етапі передбачається початок масового виробництва електромобілів в Україні. А третій компонент реформи передбачає тимчасове, до 1 січня 2033 року, введення нульової ставки ПДВ на вироблений в Україні електричний автотранспорт, комплектуючі до нього, зарядні станції і деталі до них.