На Харківщині 17-річна дівчина вкоротила собі віку. Марина навчалася на 2-му курсі у коледжі, вона мріяла стати продавчинею, але не судилося.

З останньої пари дитина відпросилася через погане самопочуття, а вже наступного дня її знайшли мертвою. Тіло виявив місцевий мешканець, який гуляв неподалік лісосмуги з собакою. 

Коли чоловік пішов шукати улюбленця, не очікував знайти там Марину. Біля електроопори на колінах стояла дівчина з удавкою на шиї. Зрозумівши, що дівчина не подає ніяких ознак життя, він викликав правоохоронців. Як розказав згодом Олександр, петля була не затягнута. Після того, як місце самогубства обстежила поліція, виявили поруч порожню пляшку з під вина, а також сумку із зошитами.

Сусіди розповідають, що родина Марини відлюдкувата, а батько часто пиячив. Сама ж дівчина була не компанійська і не одноразово потрапляла у неприємні історії. Також, з'ясувалося, що раніше Марина мала наміри покінчити життя самогубством. 

Не на камеру, знайомі дівчини припускають, що вкоротити собі віку Марина могла через нерозділене кохання. Мовля, нещодавно дівчина посварилася з хлопцем.

Подробиці інциденту зясовує слідство.