Тягнибок

У Львівській області в партії "Свобода проходять масові чистки в партії. За інформацією  Корупції Інфо, така ситуація пов'язана з тим, що частина партійного активу вирішила піти на вибори за списками" Батьківщини ". Усіх, хто прийняв таке рішення, керівництво виключило з лав політичної організації.

Всього постраждали за недотримання партійної дисципліни 26 чоловік. Найбільше постраждала партійний осередок Мостиського району, включаючи її главу. Майже всі виключені були депутатами місцевих рад. У прес-службі "Свободи" відмовляються називати справжню причину виключення даних партійців. Проте два члена партії "Свобода" з Львівської облради вже були включені в список "Батьківщини" на місцевих виборах.Серед виключених учора є також троє інших депутатів облради – Ярослав Мудрий, Михайло Барбара та голова бюджетної комісії Ярослав Качмарик, який вісім років був партійцем «Свободи».

 Качмарик повідомив, що йому дивно чути про своє виключення, адже він ще два тижні тому сам написав написавши заяву про вихід із ВО «Свобода».

«Я сам подав заяву, де написав, що прошу більше не вважати мене членом ВО «Свобода». Навряд чи це можна вважати виключенням», – заявив Качмарик.

Тепер Ярослав Качмарик буде балотуватись у Дрогобицькому районі від ВО «Батьківщина».