Голова депутатської фракції ВО "Свобода" у Раві-Руській міськраді Микола Зінько тимчасово виконуватиме обов'язки міського голови прикордонного містечка.

Свободівець поєднуватиме посаду очільника міста із статусом секретаря міської ради, інформує прес-служба виконавчого органу.

Миколу Зінька було обрано секретарем Рави – Руської ради на останньому пленарному засіданні міськради. За його призначення проголосувала більшість депутатів, вказано у повідомленні прес-служби.

До цього кілька тижнім міська рада прикордонного міста залишалсь без мера та секретаря ради. Ірина Верещук покинулапосаду міського голови Рави-Руської ще 17 лютого. Того ж дня услід за нею посаду секретаря ради за власним бажанням залишив депутат від ВО "Батьківщина" Степан Борис.

Зазначимо, що більшість депутатського корпусу (16 депутатів з 30) у Раві – Руській міській раді складають представники ВО "Свобода". Саме категоричні непорозуміння з депутатським корпусом попередній голова міста Ірина Верещук назвала причиною своєї відставки з посади мера. 

Саме через конфлікти свободівської більшості із мером Рави -Руської Іриною Верещук у липні 2013 році рада депутатів прикордонного міста перебувала на межі розпуску. Непорозуміння було пов'язане з розподілом та виділенням земельних ділянок у місті.

Тоді ж правоохоронці затримали під час отримання хабара у розмірі 1000 $ секретаря міської ради Рави – Руської,  депутатавід "Свободи" Любомира Кашубу.