Герцогиня Кембриджська, Кейт Міддлтон одна з найвідоміших персон у світі. А у Британії її просто обожнюють. За її простоту,  доброту за її елегантність і просто неймовірну красу.

Кейт Міддлтон завжди відзначалась своїм простим, проте в той же час класичним і елегантним стилем. Вона не любить дорогий і брендовий одяг і дуже часто одягається у простий одяг. Проте завжди зі смаком.

Так, 12 червня герцогиня Кембриджська відвідала гала-вечерю благодійного фонду Action on Addiction, патроном якого вона є. 

В рамках офіційного заходу щодо боротьби з вживанням наркотиків, який відбувся в елітному ресторані Лондона, Кейт виступила з промовою і висловила слова підтримки родинам і близьким постраждалих. Герцогиня Кембриджська наголосила на важливості роботи організації та привітала всіх людей, яким вона допомогла подолати наркозалежність.

Для свого виходу Міддлтон черговий раз зробила ставку на жіночність і елегантність, продемонструвавши вишуканий королівський смак. Дівчина одягла силуетне плаття з відкритими плечима кольору слонової кістки від бразильського бренду Barbara Casasol. Свій образ дружина принца Вільяма доповнила сріблястими туфлями Jimmy Choo, атласним прямокутним клатчем Wilbur & Gussie, кільцем і сережками з блакитним топазом і діамантами Kiki McDonough.