12 червня в Києві відбулася церемонія нагородження всеукраїнської премії «Тато року».

Серед зіркових гостей на вечірці були присутні Юрій Горбунов з дружиною Катериною Осадчою, ведучі "Сніданок з 1 + 1" Людмила Барбір і Руслан Сенічкін, ведучий програми «Загублений світ» на 2 + 2 Валерій Сараула, ведучий «Їмо за 100» Олексій Душка з дружиною Оленою та дочкою Дариною, Василь Вірастюк, Наталя Холоденко і багато інших.


А також, щоб премія була ще більш об'єктивної, в голосуванні брало участь експертне журі – компетентне у відповідній сфері. 

Премію в номінації «Папа-зірка» отримав відомий актор, продюсер Юрій Горбунов. Йому вдалося обігнати Володимира Остапчука, Сергія Притулу, Олега Скрипку та Олександра Педана, які разом з ним боролися за звання «Тато-зірка».

«Я сподіваюся, що у нас з Катею, крім нашого Івана, ще з'являться діти. І це залежить від нашої мами, яка сьогодні прийшла підтримати мене. Я дуже вдячний Катерині за підтримку, тому що татом бути не просто почесно, це дуже приємно. Тепер важко уявити себе в іншій місії і ролі. Бути батьком – це найголовніше, що є в житті. А все інше – робота, там, кар'єра – це вже другорядні речі », – сказав зі сцени Юрій Горбунов, коли йому вручали премію.

На питання, чи можливо, що ця премія підштовхне його стати багатодітним батьком, Юрій відповів:

«Багатодітний тато – це непогано і це було б дуже добре. Якщо небеса так розпорядяться, то так і буде ».