Колеги повідомляють, що смерть настала раптово. У Харкові померла відома українська журналістка. Про це повідомив її екс-колега Дмитро Шевченко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Дмитро Шевченко повідомив, що харківська журналістка Оксана Кім померла вночі 4 вересня. Вона займала посаду головного редактора "Вечірній Харків" і газети "Події".

"У ніч на 4 вересня раптово пішла з життя Оксана Кім, прекрасна людина, надійний друг, Журналіст, головний редактор газети "Події", головний редактор сайту "Вечірній Харків". Колектив видання "Вечірній Харків" сумує і висловлює свої співчуття рідним Оксани", – сказано в повідомленні на сайті "Вечірнього Харкова".

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Причини смерті талановитої української журналістки не повідомляються. Зазначено, що про місце і час прощання з Оксаною Кім буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що померла відома британська актриса, відома за своїми ролями в серіалах "Сімка Блейк" і "Доктор Хто".

А також ми писали про те, що в Одесі помер автор програми "Городок".

В Одесі помер сатирик, сценарист, один з авторів популярної гумористичної програми "Городок" Олександр Завелион. Сатирикові було 58 років.