Весілля сина генерального прокурора України Юрія Луценка Олександра не було задумане як "шоу для преси", заявила дружина генпрокурора, представник президента в парламенті Ірина Луценко, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Дозволяють проїхати лише автомобілям з маленькими дітьми…”: Західний кордон повністю перекритий (ФОТО)

Представник президента в парламенті, нардеп від Блоку Петра Порошенка, дружина генерального прокурора України Юрія Луценка Ірина Луценко заявила, що не запрошувала журналістів на весілля сина Олександра, яке відбулася 15 вересня 2017 року у заміському комплексі під Києвом. Про це Луценко розповіла в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

На весіллі Олександра Луценка побували президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та інші чиновники.

"Давайте абстрагуємося від політики і спробуємо повернутися до слова "весілля". Це дуже приємна й урочиста подія для сімей. Є сім'я нареченої, є сім'я нареченого. Коли ми з молодими розмовляли про те, як вони бачать цю подію, діти запропонували: "Давайте спробуємо гостей поділити: 30% – молодь, 30% запрошують батьки нареченої, 30% – батьки нареченого"… І з нашого боку гостей було менше, ніж з боку сім'ї нареченої… Були люди, з якими ми працюємо, до яких теж ходимо на свята, підтримуємо з ними гарні стосунки", – розповіла Луценко.

За її словами, "там були не тільки перші особи держави, а й ті наші друзі, які не є першими особами". "Ми запросили тих, кого запросили. Ми не афішували і не намагалися це зробити якимось шоу для преси. Хоча і не ховалися ", – продовжила Ірина Луценко.

Відповідаючи на запитання, які стосунки пов'язують її сім'ю з позафракційним нардепом, колишнім регіоналом Андрієм Деркачем, який також був на весіллі, Луценко сказала:

"Давні приятельські відносини: Юра з Деркачем разом були ще в Соцпартії. І в них залишилися гарні відносини… Не можна людей розділяти тільки за принципом присутності в опозиції чи владі".

На прохання прокоментувати, чому охорона виставила знімальну групу програми "Схеми" із заходу, Луценко сказала: "Наскільки мені відомо, то були непорозуміння з охороною президента".

"Я ще раз кажу: ми не запрошували журналістів. Вони не входили до пулу наших гостей! А ви ж розумієте, що Державна служба охорони має певні повноваження. І якщо та чи інша особа знаходиться під охороною, то, мабуть, якісь дії ця служба охорони мала проводити. А з моєї сторони журналістів ніхто не виганяв, ніхто не чіпляв. Але ж ніхто і не запрошував!" – сказала Луценко.

15 вересня 2017 року співробітники Управління державної охорони всіляко намагалися не дати можливості зняти відвідувачів весілля на відео і закривали в'їзд на відкриту парковку ресторану відомчими автомобілями, зазначали у програмі "Схеми".

Журналісти стверджують, що держохорона вчинила фізичний напад на знімальну групу, коли з заходу виїжджав Порошенко. Оператор Борис Троценко дістав струс мозку і пошкодження руки.

Пізніше службова перевірка не виявила порушень у діях співробітників Управління держохорони. Начальник УДО Валерій Гелетей заявив, що його підлеглий "спіткнувся, впав і зачепився за оператора".