Аваков приготував "сюрприз" власникам нерозмитнених автомобілів, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Дозволяють проїхати лише автомобілям з маленькими дітьми…”: Західний кордон повністю перекритий (ФОТО)

Судячи з усього, влада заборонила фіксувати випадки порушень ПДР, які скоїли водії на автомобілях з іноземною реєстрацією.

Інакше статистика аварій на дорогах була б і зовсім шокуючою. Такою думкою в ефірі телеканалу ZIK поділилася директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук.

"Міністр Аваков особисто дав наказ не фіксувати порушення ПДР, якщо автомобіль має іноземну реєстрацію. Оскільки багато водіїв на" евробляхах »не дотримуються правил. Якби і їх враховували, то статистика була б дуже плачевною", – повідомила гостя програми.

Експерт підкреслила: українці бачать статистику злочинності, тому владі потрібно "годувати" народ неправдивими даними.

Нагадаємо про інциденти, які траплялись раніше:

Вживану Ламборжіні запросто може купити одеситка за суму штрафу, який їй виписали у

риморському районному суді. Місцева Феміда вирішила оштрафувати жінку  на понад 3 млн 600 тис. гривень за їзду на кадилаку з єврономерами.

Кадилак, що спричинив рекордний штраф, тепер припаркований на стоянці. Митниця переконує – автомобіль Світлани зареєстрований на литовську компанію, в Україну його ввезли в режимі транзит, тож машина могла бути в нашій державі лише 10 днів. Але кадилак Світлана залишила в Одесі на значно довше. Тому митники вважають – жінка свідомо уникала сплати необхідних платежів.

Світлана згадує – на парковці до неї підійшли патрульні, забрали документи, сіли за кермо та відігнали машину на митницю, де і був нарахований штраф в 1 млн 700 тис. гривень. А вже суддя Приморського суду збільшив суму майже вдвічі. Як вважає захисник жінки, несправедливо. адже цей кадилак 2007 року офіційно завезти і розмитнити не можна – машина занадто стара, а от тимчасово ввезти 10-ти річне авто в Україну можна.

Митники пояснюють: штраф становить 300% від суми, яку б власник авто мав заплатити в разі розмитнення і як фінансове покарання, рік випуску не враховується. Світлана справу зі штрафом свого кадилака оскаржуватиме в апеляційному суді.

До слова, українські митники оштрафували резидента одночасно України та Литви на 3,3 млн грн за нерозмитнений автомобіль Mercedes-Benz.