Увечері в четвер, 6 вересня, президент Петро Порошенко зібрав нардепів від БПП і представників уряду в резиденції "Залісся" під Києвом.

Як наголошується, в 20:00 в "Залісся" почали прибувати автомобілі народних депутатів від "Блоку Петра Порошенко". На в'їзді в резиденцію їх зустрічають співробітники Державного управління охорони і Нацполіціі, які звіряють дані гостей зі списками запрошених.

Різні джерела підтвердили факт зборів, проте не змогли вказати причину для таємної зустрічі президента з нардепами.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Раніше нардеп Валерій Карпунцов розповідав журналістам, що Порошенко покликав депутатів поспілкуватися в неформальній обстановці.

"Природно, що на зустрічі будуть обговорюватися всі актуальні питання, які на сьогодні є в суспільстві", – зазначив він

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман також був присутній на неформальній зустрічі Президента України Петра Порошенка з депутатами його фракції у державній резиденції.

Повідомляється, що на вечірці також був віце-прем'єр Степан Кубів. За даними джерел, Порошенко був в хорошому настрої і говорив про єдністі команди.

"Президент говорив про Томос, армію, говорив, що ми єдина команда. А якщо ми команда, значить ми сила", – розповіли депутати.

Авторитетне джерело інформує, що народні обранці почали залишати резиденцію близько 23:20.  Трохи раніше журналісти помітили білий Range Rover і Toyota Sequoia, в яких могли їхати Володимир Гройсман або Віталій Кличко.

Окрім того, президент Петро Порошенко має намір звернутися до Верховної Ради з щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України 18 вересня.

"Виступ Президента узгоджено на вівторок наступного пленарного тижня", – повідомив співрозмовник в Раді.

Цю ж дату назвали і співрозмовники агентства в Адміністрації, зазначивши, що в разі виникнення невідкладних заходів виступ може відбутися 20 вересня.

Попереднє послання Президента до парламенту про внутрішнє і зовнішнє становище України Рада заслухала 7 вересня 2017 року.