Юрій Федоров повідомив, що Китай постачає РФ зимову військову форму та інші предмети екіпірування, які країна-агресор не в змозі виробляти сама.

Військовий експерт Юрій Федоров зізнався, що його шокує повна нездатність російського держапарату забезпечити війська необхідним зимовим одягом, взуттям тощо.

“Це свідчить не просто про кризу, а про розпад російської промисловості”, – заявив аналітик в інтерв’ю Едуарду Глезе для YouTube-каналу Politeka Online.

За словами Федорова, шити зимову форму російські швейні фабрики можуть, але їх не зобов’язали це робити, не дали їм такого розпорядження, не надали необхідних матеріалів.

“Це вказує на те, що російський держапарат перебуває в стані напіврозпаду. У зв’язку з цим звертають на себе увагу повідомлення про те, що в останній тиждень з Китаю йдуть масові рейси великогабаритних літаків до Росії.

Завозиться військова форма та інші предмети спорядження військ, необхідних зимових умов. Це не зброя і не боєприпаси, а те, що Росія мала, але не може виробляти сама. Це свідчення того, що режим та державна система Росії перебувають у стані глибокої кризи”, – висловив свою думку експерт.

Водночас Defense Express зазначає, що у Китаї кажуть, що постачають Росії зимовий одяг, але якщо порахувати скільки можуть перевозити “Руслани”, то виходить, що РФ різко знадобилося 1,5 млн одиниць одягу. Тому у виданні припускають кілька варіантів, що отримує Кремль.

Російська авіація суттєво наростила свої польоти з Китаю у РФ. У вересні було лише 3 перельоти, а в листопаді вже мінімум 37.