Галина Геннадіївна Однорог з Дмитром Кравченком та Борисом Харчуком.

СТОСОВНО СИЛОВОГО РОЗГОНУ БЛОКАДИ ! Про який заговорив генерал Аллеров «Ми, гвардія , поза політикою.Ми правоохоронне формування, передає Корупція.Інфо

Якщо буде законом прописано , що треба розблокувати , поліція робить відповідні заходи , і якщо її вимоги відмовляться виконувати , вже ми — як силова складова — будемо змушені це зробити . Ми не боїмося бути крайніми», а даремно!

Так от наша відповідь буде така:

Ми, українські волонтери, протягом 2014-2016 років разом з вами робили вклад в захист нашої країни, забезпечували і годували вас, одягали і взували, відкликались на всі ваші прохання, зараз ми підтримуємо Блокаду торгівлі на крові і будемо захищати ветеранів, що організували її, в перших рядах. Ви готові тепер бити і розганяти також і нас? Не виконуйте злочинні накази, не йдіть проти народу України на захист інтересів олігархів!

Популярне: Українці шоковані! Ось які ВНЗ Порошенко закриє

Ми готові будемо одразу , як тільки будуть перші спроби силомить розігнати блокуючих покинути всі наши справи , взяти карімати і спальники і стати на захист наших хлопців . І ми подивимось , чи готові ви будете і нас розігнати.

Наразі вже мали попередні узгодження з волонтерами та капеланами Миколаїва , Харькова ,Львова , Дніпра , Криворіжцями , Тернопіля , Запоріжжя , Херсону , Київа , Маріуполя , Волновахи , Хмельниччини, які готові приїхати та підтримати ! Так що краще нехай уряд сідає на машини та терміново виїзжає на перемовини до ветеранів , які сьогодні захищають інтереси всього народу і показали на цілий світ , як купка олігархів заробляє мільярдні статки на цієй війні .

Всі разом до Перемоги !!!