Глава Суспільного ТБ Зураб Аласанія потрапив у аварію з провини водія автомобіля, передає Корупція.Інфо

Популярне: Київ заполонили фальшиві долари! ВСЯ правда, про НЕБЕЗПЕКУ! НЕ дайте себе обдурити!

ДТП за участю голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії сталася неподалік від будівлі Київського телецентру (“Олівець”) в Шевченківському районі столиці.

За словами Аласанії, ДТП сталася з вини іншого водія, який перебував за кермом службового авто однієї з комерційних компаній.

“Я виїжджав, стояв на світлофорі. Через двадцять метрів та машина, яка їхала переді мною, різко зупинилася, ось і все. Хоча я їхав акуратно, всього 20-30 км / ч, тримав дистанцію, але після такої різкої зупинки уникнути зіткнення не вдалося”, – зазначив глава Суспільного ТБ.

За словами Аласанії, на місце аварії приїжджали правоохоронці та медики. Поліцейські встановили, що винуватцем події є водій автомобіля. Сам чоловік визнав провину і пояснив, що різко зупинився на дорозі після того, як у нього випав з рук телефон.

Лікарі діагностували у нього низку ударів, сьогодні Аласанія робить рентген-знімки. Свій стан здоров’я глава СуспільногоТБ характеризує як задовільний, після обіду він планує повернутися до роботи.

“Мотоцикл шкода до сліз. Поламані стійки, ще низка моментів, в загальному – сезон для мене вже закінчено”, – резюмував Аласанія.