Місто Щастя в результаті обстрілів терористів залишається без тепла й гарячої води.

Про це на своєму сайті повідомляє у вівторок голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

Він наголошує, що протягом доби терористи "ЛНР" продовжили обстрілювати з різних видів зброї населені пункти на контрольованій Україною території Луганської області. Під обстріли потрапили село Кримське, Станиця Луганська, Щастя, Трьохізбенка.

У Щасті в результаті мінометного обстрілу перебитий колектор, припинена подача опалення та гарячої води з теплоелектростанції, повідомляє Москаль.

Зараз місто, в тому числі лікарня, залишаються без тепла. На місці працюють ремонтні бригади, є сподівання, що протягом дня пошкодження усунуть, зазначає губернатор.

Як і раніше без газу та електропостачання залишаються село Трьохізбенка Новоайдарського району та селище Чорнухине Попаснянського району. Відремонтувати пошкоджені бойовими діями лінії електро- та газопостачання поки що неможливо через недопуск ремонтних бригад бойовиками.

В обох населених пунктах рятувальники розгортають пункти обігріву з буржуйками, де люди зможуть зігрітися й випити гарячого чаю. Луганська ОДА й далі намагається домовитися через посередників про режим припинення вогню з бойовиками й допуск на нейтральну територію ремонтних бригад енергетиків та газовиків.

Протягом понеділка та минулої ночі бойовики обстрілювали Станицю Луганську. У вівторок близько 5-ї години ранку в результаті мінометного та артилерійського обстрілу пошкоджені будинки на вулиці Жовтневій та Красногвардійській. Один із будинків у результаті прямого потрапляння снаряду зруйнований повністю й відновленню не підлягає.

Інформації про жертв та поранених серед мирного населення немає. Частина Станично-Луганського району залишається без електроенергії, усунути пошкодження ліній електропередач поки що неможливо через обстріли, зазначають в ОДА.

 

Джерело: Українська правда