Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вважає за необхідне в новій редакції Регламенту скасувати виступи депутатів у розділі «різне» по п’ятницях. Таку думку він висловив перед закриттям засідання ВР.

«Я думаю, що кожну п’ятницю ми дійсно витрачаємо годину замість того, щоб працювати … Тому актуальна пропозиція Руслана Олексійовича (Стефанчук) – скасувати« різне ». У тому форматі, в якому воно існує сьогодні, воно тільки витрачає час, і краще б ми приймали закони. Тому думаю, що в новій редакції Регламенту це потрібно буде відобразити », – сказав Разумков. Як відомо, по п’ятницях з 13.00 до 14.00 депутати виступають з трибуни з різних питань, з приводу яких вони хочуть висловитися. У Регламенті це називається «Розділ« Різне ».

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що вакансії в уряді на життєдіяльність країни погано не впливають. Про це він сказав під час брифінгу в парламенті. Помітно було що Разумкову, це запитання ставлять не перший раз. Тому він був розсерджений, і роздратований.