У лісопарку на околиці Мінська знайшли тіло 28-річного Микити Кривцова.

За словами дружини загиблого, останній раз Микита виходив на зв’язок 12 серпня, в той день його телефон знаходився в районі Республіканського центру неврології та нейрохірургії в Мінську. Як повідомляють джерела і телеграм канали, рідні до кінця сподівалися, що хлопець перебуває в одному з СІЗО, коли дізналися цю новину, їм стало погано, дехто з рідних втратив свідомість.

22 серпня Микиту Кривцова знайшли мертвим в лісопарку в околицях Мінська. Видання повідомляє, що поліція вже повідомила сім’ю Кривцова про його загибель. Правоохоронці стверджують, що на тілі Микити немає видимих ​​пошкоджень.

На даний момент немає ніяких доказів того, що загиблий брав участь або не брав участі в акціях протесту, які в день його зникнення проходили в Мінську.

До слова, Близько 70 осіб, які перестали виходити на зв’язок з рідними в дні масових протестів в Білорусі, до цих пір вважаються зниклими.

Відзначимо, в Білорусі з 9 серпня тривають акції протесту проти фальсифікованих виборів президента.
У містах республіки проходять мітинги, на підприємствах тривають страйки.
Опозиція сформувала Координаційну раду і вимагає перевиборів.
Білоруси відзначають, що їх протест – мирний. Вони вимагають, щоб Лукашенко, який перебуває при владі вже 26 років, пішов з посади.

У свою чергу, президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що в Білорусі не було б кровопролиття, якби діючий президент країни Олександр Лукашенко провів нові вибори.

Президент України Володимир Зеленський розповів телеканалу Euronews 22 серпня, що він би зробив для врегулювання політичної кризи в Білорусі, якби опинився на місці діючого президента країни Олександра Лукашенка.

За його словами, білорусів можна було заспокоїти, запевнивши, що через місяць нові вибори, – і запропонувати свою кандидатуру. Далі Зеленський рекомендував запросити міжнародних спостерігачів і в таких умовах сказати народу Білорусі: “Будь ласка, вибирайте”.

Президент України вважає, що після такого результату не було б питань ні у кого.

Зеленський висловив упевненість, що якби все сталося саме так, то обійшлося би без кровопролиття і ситуація в країні була б спокійною.

У той же час, Олександр Лукашенко, який виконує обов’язки президента Білорусі, наказав з понеділка закрити всі підприємства, на яких працівники оголосили страйк, крім цього не визнаний президент привів армію в повну бойову готовність.

“Я прошу губернаторів, голів виконкомів, якщо хтось не хоче працювати, не змушуйте – не треба. Але, якщо підприємство не працює, з понеділка – замок на ворота. Зупинимо, люди охолонуть. Розберемося, кого запросити на це підприємство “.