Це вже звичне явище: кандидат-мажоритарник має вплив і гроші, а отже без проблем проходить до парламенту. Проте, цього разу не всі вони отримали мандати.

10578607_752222308183004_547266540_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одним з таких є Віктор Пилипишин – власник автомобільного і чайного бізнесу. У 223-му окрузі Києва він програв свободівцю Юрію Левченку.

Ще одним бізнесменом без мандата є Вадим Столар. Він володів і керував будівельною компанією «Відродження», був одним з найбільших акціонерів збанкрутілого CityCommerce Bank. Балотувався на скандальному 217-му окрузі в Києві, де змагався із комбатом «Азову» Андрієм Білецьким.

В результаті, до Ради проходить саме Білецький із майже 34% голосів.

Не пройшов до парламенту і Євген Червоненко. На 79-му окрузі на Запоріжжі він поступився «регіоналу» Володимиру Бандурову та голові профспілки Запорізького залізорудного комбінату, самовисуванцю Олександру Григорчуку, який пройшов у Раду.Не стане депутатом і Людмила Дригало, засновниця відомого бренду напівфабрикатів «Дригало» і ще багатьох ресторанів, підприємств і салонів краси. На своєму окрузі вона стала лише 4-ою.

Один з найбільших бізнесменів Одеси Ігор Учитель, найвідомішим активом якого є компанія «Одесагаз» програв одногрупнику Сергія Льовочкіна Івану Фурсіну.

Досвідчений депутат Давид Жванія цього разу не потрапив до Ради. З солідним відривом він програв самовисуванцям Віктору Добрянському та Василю Гуляєву.

41-й у сотні найбагатших, Микола Рудьковський, програв на 210-му окрузі на Чернігівщині. Його ж статки оцінюють у  $195 мільйонів.

Ще один бізнесмен, Василь Грицак, програв самовисуванцю Анатолію Гіршфельду на Харківщині у окрузі №179.

Програла і один з топ-менеджерів власника Group DF Дмитра Фірташа Валентина Жуковська. Цікавий факт, що у 2009 році вона була тимчасовим адміністратором та головою правління «Надра Банку» і , завдяки своєму таланту, змогла витягнути банк з кризи. 

Жуковська програла кандидату від «БПП» Олегу Петренку у 194-му окрузі на Черкащині.

Рада 8-го скликання відбудеться і без Леоніда Байсарова, бізнес-партнера «православного олігарха» Віктора Нусенкінса. Байсаров програв «регіоналу» Євгену Геллеру на 50-му окрузі у Донецькій області.

 

Джерело: новини 24 ‡агрузка...