У п'ятницю, 27 квітня, депутат Верховної Ради зі Львова Дмитро Добродомов одружився на Анні Малкіній, передає Корупція.Інфо

У своєму Facebook Дмитро Добродомов опублікував фото з реєстрації шлюбу.

Нашу любов тільки що підтвердила держава. Обожнюю тебе, Анна Малкіна, – написав Добродомов і поділитися міні-весільної фотосесією.

Популярне: З телевізором, але без улюблених програм: Українців переведуть на платне ТБ. Коли і як

Дружиною парламентарія стала доктор політичних наук, професор Київського національного університету Шевченка Анна Малкіна.

Відзначимо, що це – другий шлюб Дмитра Добродомова. Від першого шлюбу у нього є син.41-річний львів'янин Дмитро Добродомов є лідером партії «Народний контроль», а з 2014 року – народним депутатом України. За освітою – журналіст. З 2010 року він був генеральним продюсером телеканалу ZIK, а також автором і ведучим пограмми «Хто тут живе?». У 2012 році він отримав нагороду «Телетріумф» в номінації «Ведучий будь-якого формату – регіон». До роботи на телеканалі ZIK він також працював в газетах «Експрес» і «Інформатор».

39-річна киянка Анна Малкіна – доктор політичних наук і професор кафедри політичних наук Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. За інформацією з сайту університету, вона написала понад 50 наукових робіт з політології.