Народний артист Росії Анатолій Узденський помер в Новосибірську на 67-му році життя. Про це повідомили в театрі «Современник», де актор грав останні 13 років.


«Помер народний артист Росії Анатолій Узденський, актор “Современника”, теплий, яскравий, талановитий чоловік. Пішов на 67-му році життя. Він прийшов в нашу трупу вже зрілим актором, нагородженим вищою професійною відзнакою. Його ім’я було широко відомо далеко за межами Новосибірська, де Анатолія Юхимовича буквально обожнювали глядачі, і де в театрі “Старий будинок” він блискуче зіграв головні свої ролі», – повідомили на сайті театру «Современник».

Відомий актор знявся в більш ніж п’яти десятках фільмів і серіалів, роботи в яких завжди були дуже помітні.

«Ментовські війни», «Одного разу в Ростові», «Каменська», «Назад в СРСР», «Убойная сила», «Бандитський Петербург» – лише мала частина фільмів і серіалів, в яких знявся Узденський.

Також в «Современнике» повідомляють, що актор пішов з життя в рідному Новосибірську, куди поїхав на час відпустки.

«В “Современнике” почалася відпустка. Він поїхав в місто, яке було йому рідним довгі роки. Доля розпорядилася так, що саме там перестало битися його серце», – написали на сайті театру.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Прощання з актором і похорони пройдуть в Москві.

Це друга непоправна втрата театру за останні кілька днів. 9 серпня відійшла у вічність красуня-кіноактриса, яка зіграла в більш, ніж 30 фільмах – Тетяна Дегтярьова.

«Неймовірно талановита, мудра, дотепна, Тамара Василівна була частиною нашої спільної душі, яку ми називаємо наш театр, наш «Современник». Сьогодні ми втратили велику її частину, дуже важливу. Її роботами в кіно і на сцені сміливо можна захоплюватися», – кажуть колеги актриси.

Як відзначили в рідному театрі актриси, Дегтярьова давно мала проблеми зі здоров’ям. В останні роки вона пересувалася виключно на інвалідному кріслі, але все одно продовжувала грати в спектаклі «Час жінок», так як не могла жити без театру і глядача.