Протягом двох років українська сторона наполягає на створенні робочої підгрупи з питань кордону, передає Корупція.Інфо

Популярне: За що вони отримують гроші? Список ганебних депутатів-прогульщиків, які ще й у розшуку!

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко заявляє, що Російська Федерація виступає проти створення п'ятої робочої підгрупи з питань кордону в рамках Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі, бо не збирається залишати Донбас.

За словами Геращенко, протягом двох років українська сторона наполягає на створенні робочої підгрупи з питань кордону."При слові кордон росіяни просто перетворюються на, знаєте, учасників кориди. Очевидно тому, що вони розглядають цей регіон як свою територію, яку вони насправді не збираються, ментально там, передавати Україні", – сказала політик.

У зв'язку з цим вона погодилася, що питання кордону важливе, але, за її словами, ще важливішим питанням у цьому контексті є питання виборів.

"Тому що вибори "на русском", і вибори українською і англійською, – це інші вибори. Ми наполягаємо не на галочці, що проведені вибори, а на тому, що вони мають відповідати стандартам ОБСЄ, що там мають взяти участь внутрішньо переміщені особи, тому що вони – голос Донбасу. Там мають бути українські медіа, які, якщо сьогодні туди поїдуть, то стануть, знову таки, заручниками", – наголосила Геращенко. "Туди мають спокійно приїхати дипломати. Але сьогодні, як правильно зазначив пан посол (посол Німеччини в Україні Ернст Райхель – УНІАН), дипломати їдуть в глибокий тил – в Слов'янськ і Краматорськ. Це глибокий тил, безпечний, такий, як Київ. Але до Мар'їнки, до Авдіївки доїжджають одиниці", – заявила перший віце-спікер.