Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук завів власний відеоблог в соцмережі

Глава уряду здивував українців несподіваною зміною діяльності. Він опублікував у Фейсбук перший випуск власного відеоблогу, в якому підвів підсумки роботи Кабміну за тиждень і пообіцяв відповідати на запитання громадян.

Гончарук заявив, що буде щотижня випускати короткі відео, в яких будуть відповіді на запитання громадян та пояснення позиції уряду з тих чи інших тем.

«Основна мета цього блогу – давати оперативну відповідь на всі незрозумілі і складні питання. Відкритість влади – то, чого завжди не вистачало в Україні. Це не означає, що Чашка прем’єра буде замінювати спілкування з журналістами. У моєму графіку є також час і на медіа», – заявив Гончарук.

Багатьом українцям така ідея сподобалася. У коментарях люди вже почали задавати прем’єру хвилюючі їх питання.

Раніше стало відомо, скільки за серпень заробили топ-чиновники і президент України Володимир Зеленський.

«Президент Володимир Зеленський в серпні заробив 28 тис. Грн. Найвища зарплата в серпні була у керівника Офісу президента Андрія Богдана – 39 тис. 874 грн: його оклад – 16 тис. 919 грн, надбавки – 16 тис. 053 грн, інші виплати (премії, індексація, відрядження) – 6 тис. 901 грн», – йдеться в повідомленні.

Колишній заступник Богдана Руслан Рябошапка, який зараз займає посаду Генерального прокурора, у серпні заробив 37 тисяч 644 грн.