Погода найближчим часом здивує українців – вже завтра на зміну вересневій прохолоді прийдуть майже листопадові заморозки

Погода починає явно «натякати» про зиму попереду, пише синоптик Наталка Діденко, тому слід вже зараз готуватися до холодів:

«Атмосфера одразу скумекала, що вже досить ніжитися і маніжитися, пора утеплятися і натякати громадянам на українському підсонні, що літо вже – за спиною, а перед нами – зима».

Відомо, що найближчої ночі у північних, східних областях очікуються заморозки:

«0-4 градуси! Також плюс Полтавщина та Черкащина». Нічна температура повітря коливатиместься в межах 0 – +7 градусів:

«На Півдні та Заході +6 – +13 градусів». Вдень же у вівторок, 24 вересня стовпчики термометрів коливатимуться від +10 до +16 градусів. У південній частині, на Заході, на Дніпропетровщині, Вінниччині, Кропивницькому та районах буде тепліше:«16 – +22 градуси. Вітер загалом східного напрямку, 5-10 м/с». Практчино по всій Україні буде сухо та сонячно. У столиці країни очікується холодна ніч:

«0 – +2 градуси, місцями заморозки 0-2 градуси, завтра вдень потепліє до скромних +11 – +14 градусів», – зазначила синоптик.

У третій декаді вересня, з 23 по 29 число, знову розпогодиться і можна буде насолодитися золотою осінню з денною температурою повітря від +16 до +26 і нічний – від +7 до +14. Що стосується опадів, то їх склери за все не буде.

А ось на початку жовтня вже похолодає. Вдень температура буде до +12 – + 14, ймовірні опади. Але потім знову вигляне сонце, повітря прогріється до +15 – + 20, але ночі вже будуть відчутно холодними +4 – + 9.

Що стосується заморозків, то столиці вони не загрожують. А ось в гірських районах України температура повітря може впасти нижче нуля. Сама холодна осінь буде у жителів Чернігівської, Сумської, Черкаської та Кіровоградської областей.