Головні новини України
Подобається

Все через вибори: Порошенко хоче скликати окреме засідання РНБО

07/08/2018     Автор: Віра Грицишин
Все через вибори: Порошенко хоче скликати окреме засідання РНБО

Президент України Петро Порошенко доручив Раді національної безпеки і оборони України передбачити окреме засідання щодо протидії втручання у вибори.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

У наступному році нас, Україну, і багатьох наших партнерів очікують важливі вибори, які визначатимуть темпи і якість нашого розвитку і взаємодії на середньострокову перспективу. І в Києві, і в Брюсселі, і в Вашингтоні, та й в абсолютній більшості західних столиць немає жодних сумнівів про підготовку Кремлем масштабних втручань у виборчі процеси, – вважає Порошенко.

Популярне: Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

За його словами, РФ це потрібно для того, щоб зламати європейську єдність та солідарність із Україною.

"Домовились з лідерами ЄС та США тісно координувати наші зусилля та взаємодіяти на всіх рівнях. Доручаю Раді національної безпеки і оборони України передбачити окреме засідання щодо протидії втручання у вибори", – підкреслив глава держави.

Нагадаємо, раніше З 29 липня по 5 серпня Президент України Петро Порошенко перебував у Євросоюзі у рамках приватної поїздки.

З 29 липня по 5 серпня 2018 року президент Петро Порошенко з приватною поїздкою перебував в Євросоюзі для проведення низки зустрічей, – відповіли в прес-службі Президента.