У МВФ розповіли кілька цікавих моментів пов'язаних з ПриватБанком. Так, представник міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Льюнгман в своїй заяві нагадав, що МВФ підтримав націоналізацію ПриватБанку, як і сам процес очищення банківської системи в Україні.

Про це повідомляє BBC.

«У 2016 році міжнародні партнери України підтримали рішення уряду спільно з НБУ націоналізувати ПриватБанк, так як це був єдиний робочий спосіб захистити вкладників банку – фізичних і юридичних осіб, а також стабільність фінансової системи», – про це Льюнгман повідомляє в своїй заяві.

Відповідно до думки представника МВФ, то, що держава витратила близько 160 млрд грн на підтримку банку, коштував тих зусиль, так як це врятувало гроші мільйонів українських вкладників і зміцнило економіку.

МВФ відзначили і позитивні корпоративні зміни у структурі банку після його націоналізації, а саме утвердження незалежної Наглядової ради.

«Важливо, щоб влада продовжувала концентрувати свої зусилля навколо відшкодування збитків колишнім власникам, а також пов'язаним особам проблемних банків. Міжнародні партнери України реально будуть стежити за подіями в цій сфері », – йдеться в повідомлення постійного представника МВФ при Україні.